Moderné kamerové systémy ovládané na diaľku

Dôležitým prvkom pre každý druh objektu je spoľahlivý bezpečnostný systém. Zameriavame sa na inštaláciu moderných kamerových systémov, ktoré prenášajú obraz vo vysokej kvalite a je možné ich ovládať na diaľku telefónom alebo tabletom. Kamerový systém disponuje inteligentnými analytickými funkciami, ktoré sú schopné vyhodnocovať a ukladať informácie.

Ponúkame aj kamerové systémy, ktoré poskytujú ešte vyššiu formu ochrany a dokážu rozpoznávať značky na vozidlách alebo zachytiť teplotu objektov.

Kompletná inštalácia systému

Aj pre vás môžeme zrealizovať kompletnú inštaláciu od dodania kamier, ich montáže, pripojenia k serveru a spustenia do prevádzky. Samozrejmosťou sú revízie a servis. Kamerové systémy, ktoré inštalujeme sú popredné a vysokokvalitné systémy značiek Avigilon, Pelco, Hikvision, Dahua, Dallmeier, DVC. Kamerový systém môžete pohodlne ovládať pomocou vášho smartfónu a udržať tak svoj domov v bezpečí.

Zabezpečovacie systémy

Vieme pre vás nainštalovať aj zabezpečovacie systémy značiek DSC, Paradox, AJAX a videovrátnikov DVC, Hikvision.

securko logoSpolupracujeme s firmou Securko s.r.o. ako subdodávatelia pre Slovnaft a.s., Terno-sieť potravín, 101 Drogérie.